Textilné viazacie popruhy s okami

Viazacie popruhy vyrobené z dvoch vrstiev textilných pásov príslušnej šírky. Zodpovedajúca technická norma pre výrobu a skúšanie je EN 1492-1. Koeficient bezpečnosti je 7:1 a znamená, aký násobok svojej nosnosti popruh vydrží, aby spĺňal normu.

Popruhy sú vyrábané v štandardných nosnostiach od 1 000 kg do 10 000 kg  a v štandardných metrových dĺžkach  L = 1 až 10 m, možné je prevedenie i v iných dĺžkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farba popruhu a počet všitých čiernych prúžkov udáva nosnosť. Nosnosť popruhu je daná jeho šírkou, ktorá je v rozmedzí  30 až 300 mm. Materiál je 100%  polyester (PES)  s vysoko pevnostnými vlastnosťami, textilné oká sú prešité oderu odolnou textíliou. Lepšia odolnosť intenzívne namáhaných častí popruhu voči oderu  sa dosiahne ich prešitím oderu odolnou textíliou. 

 

 

 

 

 

 

Dôležité údaje o nosnosti, spôsoboch viazania a jedinečné výrobné údaje sa nachádzajú na výrobnom štítku, ktorý je súčasťou  každého výrobku. V záujme lepšej ochrany popruhu proti oderu je vhodné zvážiť použitie ochranných návlekov.

 

Pozri tu 

 

 

 

 

Tabuľka zobrazujúca farbu a šírku popruhov a nosnosti pri rôznych spôsoboch viazania.


 

Kontaktný formulár
Pre všeobecné otázky ohľadom zariadení, poskytovaných služieb či akékoľvek iné otázky prosím použite následovný kontaktný formulár.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia