Nekonečný textilný viazací popruh plochý

Viazacie popruhy vyrobené z jednej vrstvy textilných pásov určitej šírky. Zodpovedajúca technická norma pre výrobu a skúšanie je EN 1492-1. Koeficient bezpečnosti je 7:1 a znamená, aký násobok svojej nosnosti popruh vydrží, aby spĺňal normu. Popruhy sú vyrábané v štandardných nosnostiach od 1 000 kg do 10 000 kg  a v štandardných metrových dĺžkach  L = 1 až 10 m, možné sú tiež neštandardné dĺžky.

 

 

 

   

Odlišným typom nekonečných popruhov sú jednorázové ploché pásy, ktoré nie sú určené  na opakované dvíhanie. Svoje opodstatnenie majú v logistických procesoch pri nakládke, transporte a vykládke zväzkov profilov, rúr, tyčí a pod., kedy je popruh  súčasťou dodávky a ďalej sa na dvíhanie nevyužíva. Vyrobené sú podľa technickej normy EN 1492-1, zodpovedajú tiež  požiadavkám DIN 60005. Koeficient bezpečnosti je 5:1. Nosnosti a dĺžky popruhov  sú individuálne podľa potrieb zákazníka.

 

 

Farba popruhu a počet čiernych prúžkov udávajú nosnosť. Nosnosť popruhu je daná jeho šírkou, od  30 do 300 mm. Materiál je 100%  polyester (PES)  s vysoko pevnostnými vlastnosťami. Dôležité údaje o nosnosti, spôsoboch viazania a jedinečné výrobné údaje sa nachádzajú na výrobnom štítku, ktorý je súčasťou  každého výrobku. V záujme lepšej ochrany popruhu proti oderu je vhodné zvážiť použitie ochranných návlekov.

POZRI TU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasledujúca tabuľka zobrazuje farby a šírky popruhov a  nosnosti pri rôznych spôsoboch viazania.

 

Kontaktný formulár
Pre všeobecné otázky ohľadom zariadení, poskytovaných služieb či akékoľvek iné otázky prosím použite následovný kontaktný formulár.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia