Nekonečné textilné viazacie sľučky

Zodpovedajúca technická norma pre výrobu a skúšanie je EN 1492-2. Koeficient bezpečnosti je 7:1 a znamená, aký násobok svojej nosnosti slučka vydrží, aby spĺňala normu. Vyrábané sú v štandardných nosnostiach 1 000 kg až 30 000 kg, špeciálne až do 100 000 kg a v štandardných efektívnych dĺžkach L =  1 až 20 m

 

Farba plášťa a počet čiernych prúžkov udáva nosnosť viazacej slučky. Materiál je technický polyester 100% (PES) s vysoko pevnostnými vlastnosťami. Hlavným nosným prvkom sú kontinuálne uložené kvalitné polyesterové vlákna a povrch tvorí odolná ochranná vrstva impregnovaná polyuretánovou živicou odolnou voči odieraniu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dôležité údaje o nosnosti, spôsoboch viazania a jedinečné výrobné údaje sa nachádzajú na výrobnom štítku, ktorý je súčasťou každého výrobku. V záujme lepšej ochrany popruhu proti odieraniu  alebo prerezaniu je vhodné zvážiť použitie ochranných návlekov. 

 Pozri tu

 

Použitím ochranného návleku vo farbe slučky je možné vytvoriť popruh s viazacími okami, ktorý je využiteľný najmä pri manipuláciach, pri ktorých nie je potrebné využiť celý obvod slučky alebo pri ktorých sa bremeno viaže priamym spôsobom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasledujúca tabuľka zobrazuje farby a šírky popruhov a  nosnosti pri rôznych spôsoboch viazania.


 

Kontaktný formulár
Pre všeobecné otázky ohľadom zariadení, poskytovaných služieb či akékoľvek iné otázky prosím použite následovný kontaktný formulár.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia