Služby

 

Spoločnosť Cralif ponúka v rámci výroby a údržby žeriavov poradenské služby, servis žeriavov, rekonštrukcie žeriavov a podporu pre projektantov.

 

 

Poradenské služby

Cralif, s.r.o. okrem služieb spojených so školeniami obslužného personálu resp. žeriavnikov poskytuje odborné poradenské služby v žeriavovej technike. Ide hlavne o problematiku v žeriavovej technike týkajúcu sa nezvyčajných poruchových stavov starších žeriavov a žeriavových dráh od rôznych výrobcov. Vychádzame hlavne z niekoľko „desať-ročných“ skúseností našich pracovníkov. Analyzujeme problémy našich zákazníkov a navrhujeme potrebné opatrenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Servis

Cralif, s.r.o. zabezpečuje štandardný servis aj nepretržitú pracovnú pohotovosť vlastnými kvalifikovanými a školenými odbornými pracovníkmi hlavne zo servisného strediska v Púchove. Disponujeme dostatočným vozovým parkom a zdvíhacou technikou, aby sme dokázali bez zbytočných oneskorení riešiť poruchové stavy zdvíhacej techniky našich zákazníkov.

 

 

 

 

Rekonštrukcie

Okrem výroby a dodávky nových žeriavov a zdvíhacích zariadení poskytujeme kompletné rekonštrukčné služby od výmeny mechanických a elektrických častí až po povrchovú úpravu zariadení. Najväčší podiel na rekonštrukčných prácach majú:

 

  • dodávka a montáž nových žeriavových mačiek a kladkostrojov,
  • dodávka a montáž frekvenčných meničov na všetky žeriavové pohony,
  • rekonštrukcia žeriavových kresiel a kabín žeriavov, dodávka nových ovládacích prvkov,
  • úpravy a renovácia výťahových kabín,
  • dodávka a montáž výťahových zárubní a dverí,
  • dodávka a montáž ( výmeny) tlačidlových kombinácií,
  • výmena nosných lán,
  • stredné opravy elektrických výťahov.

 

 

Pozrieť fotogalériu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpora pre projektantov

V rámci prípravy projektov budúcich výrobných, skladových alebo iných priemyselných objektov poskytujeme projektové podklady žeriavovej techniky v CAD formátoch
vrátane zaťažovacích údajov pre statikov stavieb. Samozrejmosťou je aj 3D vizualizácia žeriavovej techniky tak, aby mal zákazník čo najkomplexnejšie informácie o projektovanej žeriavovej technike.

 

 

Pozrieť podklady

 

 

Kontaktný formulár
Pre všeobecné otázky ohľadom zariadení, poskytovaných služieb či akékoľvek iné otázky prosím použite následovný kontaktný formulár.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia